
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASEMB, Pure Silicon™ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Blank (User Must Program) |
| Available Frequency Range: | 1 MHz ~ 150.0 MHz |
| Function: | Standby |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Stability (Total): | ±10ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 16mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 110 | ||
| 550 | ||
| 1100 |
Current price of ASEMB-BLANK-XY is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 25PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
CAP CER 4.7UF 10V X5R 1206
MEMS OSC PROG BLANK 1MHZ-150MHZ
DIODE SCHOTTKY 20V 3A SMC
IC CPLD 128MC 5NS 144TQFP