B39431R0904U410
Manufacturer
RF360 - A Qualcomm-TDK joint venture
VIGOR # :
Description
SAW RES 433.4200MHZ SMD
Catalog
Resonators
DataSheet
B39431R0904U410 PDF
Type Description
Series:B39431
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Type:SAW
Frequency:433.42 MHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:-
Features:-
Capacitance:-
Impedance:50 Ohms
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height:0.043" (1.09mm)