LCD8000-43T
Manufacturer
NXP Semiconductors
VIGOR # :
Description
ACCY MCIMX6UL LCD MODULE 4.3"
Catalog
Accessories
DataSheet
LCD8000-43T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:LCD Display
For Use With/Related Products:i.MX 6UltraLite
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SAD105-SF5C
SAD105-SF5C
POWER SUPPLY
ZYBO Z7-20 FAN KIT
SOCKET-ADM106XLFZ
SOCKET-ADM106XLFZ
SOCKET FOR ADM106XLFZ
A009-D-V-1400
A009-D-V-1400
LED DRIVER CC BUCK 24V 1.4A
CSS-110
CSS-110
REPLACEMENT BLADE FOR CSS-5127
LCD8000-43T
LCD8000-43T
ACCY MCIMX6UL LCD MODULE 4.3"