CY3250-20434QFN-POD
Description
PSOC POD FOR CY8C20434 QFN
Catalog
Accessories
DataSheet
CY3250-20434QFN-POD PDF
Type Description
Series:PSoC®
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:2 Emulation Pods
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CYUSB3ACC-007
CYUSB3ACC-007
CPLD ACCESSORY BOARD EZ-USB FX3
MIKROE-4319
MIKROE-4319
SOCKET MIKROBUS 16 SMD GRAY
8.06.13 J-LINK MEASUREMENT+PATCH ADAPTER
ADAPTER J-LINK MEASUREMENT+PATCH
0603Y0500121JCT
0603Y0500121JCT
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0603
PSA-CK
PSA-CK
CABLE AND CONNECTOR KIT PSA
CY3250-20434QFN-POD
CY3250-20434QFN-POD
PSOC POD FOR CY8C20434 QFN
GRM0336R1E5R4CD01D
GRM0336R1E5R4CD01D
CAP CER 5.4PF 25V R2H 0201