LFSMPBS12XEIM
Manufacturer
NXP Semiconductors
VIGOR # :
Description
DAUGHTER CARD 9S12XE 112-LQFP
Catalog
Accessories
DataSheet
LFSMPBS12XEIM PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Daughter Board
For Use With/Related Products:EVB9S12XEP100
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LX2RDBKIT1-10-40
LX2RDBKIT1-10-40
RDB KIT TXRX CABLES 10GE & 40 GE
DSPB721DB2E
DSPB721DB2E
DAUGHTER CARD B VERSION
B0492
B0492
SMK POWER DC 12V 7.5A 90WMAX AC
CD4850D2U
CD4850D2U
SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
EYW08038048BU-12
EYW08038048BU-12
E-SERIES FAN ULTRA SPEED W/PWM
LFSMPBS12XEIM
LFSMPBS12XEIM
DAUGHTER CARD 9S12XE 112-LQFP
SP-CBL HDC 24VDC FIAT 6M