DM-COP8/28D
Manufacturer
Texas Instruments
VIGOR # :
Description
CABLE FOR DEBUG MODULE 28-DIP
Catalog
Accessories
DataSheet
DM-COP8/28D PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Accessory Type:Cable Assembly
For Use With/Related Products:MetaLink Debug Module
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TH08QTP8E
TH08QTP8E
TARGET HEAD ADAPTER 8DIP/SOIC
PCM18XA0
PCM18XA0
PROCESSOR MODULE PIC18CXX2
5V POWER PACK
5V POWER PACK
POWER SUPPLY 5V FOR DESIGN HDWR
CD4850E1V
CD4850E1V
SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
A23AH
A23AH
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD