Z86C1200ZPD
Manufacturer
Zilog / Littelfuse
VIGOR # :
Description
Z86C12 EMULATOR POD
Catalog
Accessories
DataSheet
Z86C1200ZPD PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Accessory Type:Emulation Pod
For Use With/Related Products:Z86C00, Z86C10, Z86C11, Z86C20, Z86C21, Z86C61, Z86C91, Z86E21
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MB2144-201
MB2144-201
DEV KIT TOOL KIT PWR MGMT
CY3094
CY3094
SOCKET ADAPTER FTG
TERMINAL FLD WIRING 27POS FWT27
2770
2.8" TFT 240X320 W/CAP TOUCH
MX6SWT-H1-R250-000CE8
MX6SWT-H1-R250-000CE8
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
MBC41-1T12L-2
MBC41-1T12L-2
AC/DC CONVERTER 12V 40W