ATF15XX-SAA100
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
Catalog
Accessories
DataSheet
ATF15XX-SAA100 PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Obsolete
Accessory Type:ATF15xxDK2 Adapter
For Use With/Related Products:100-TQFP
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TERMINAL FLD WIRING 18POS FWT18
EDSTRG40DIL8X
EDSTRG40DIL8X
CY3207-050
CY3207-050
PSOC EMU POD FEET FOR 20-SOIC
SQCB7M150FATME\500
SQCB7M150FATME\500
CAP CER 15PF 500V 1111