CDK47L24-S-2
Manufacturer
Cirrus Logic
VIGOR # :
Description
KIT - WM8281 KIT (LARGO) LOCHNAG
Catalog
Evaluation and Demonstration Boards and Kits
DataSheet
CDK47L24-S-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Audio
Function:CODEC
Embedded:Yes, DSP
Utilized IC / Part:CS47L24
Primary Attributes:-
Supplied Contents:Board(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C-XOM01-DSD5038-03
C-XOM01-DSD5038-03
STRETCHED LED STRETCHED SIGNAGE
MAX22505EVKIT#
MAX22505EVKIT#
EVAL KIT USB PORT PROTECTOR
NCV78247V1NOLEDEVK
NCV78247V1NOLEDEVK
NCV78247 KIT W/O LED EVB
1206Y0100473JCR
1206Y0100473JCR
CAP CER 0.047UF 10V C0G/NP0 1206
GU112X16G-7000
GU112X16G-7000
MODULE VF GRAPHIC DISPLAY 112X16
LT1764EQ-1.8#PBF
LT1764EQ-1.8#PBF
IC REG LINEAR 1.8V 3A 5DDPAK