SI32177CFB10SL0KIT
Manufacturer
Silicon Labs
VIGOR # :
Description
1FXS PCM EVALUATION KIT FOR SI32
Catalog
Evaluation and Demonstration Boards and Kits
DataSheet
SI32177CFB10SL0KIT PDF
Type Description
Series:ProSLIC®
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Telecom
Function:CODEC and SLIC
Embedded:-
Utilized IC / Part:Si32177
Primary Attributes:-
Supplied Contents:Board(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DC513A
DC513A
DC2902A
DC2902A
LTM4663 DEMO BOARD ULTRATNY 1.5A
TEA1993DB1357UL
TEA1993DB1357UL
TEA1993 DEMOBOARD 1357
CMPX104K27AL150A
CMPX104K27AL150A
CMPX-X1 FILM CAP 0.10UF 10%
1064TR
1064TR
BATT HLDR COIN 20MM 2/3 CELL SMD