RI400-KT-0177ALF
Manufacturer
Keil (ARM)
VIGOR # :
Description
REALVIEW ICE 4.0
Catalog
Programmers, Emulators, and Debuggers
DataSheet
RI400-KT-0177ALF PDF
Type Description
Series:RealView®
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:Debugger (In-Circuit/In-System)
For Use With/Related Products:ARM®
Contents:Board(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MSP-FET430U48
MSP-FET430U48
KIT PROG/DEBUG MSP430F 48PIN DL
MSP-FET430U48B
MSP-FET430U48B
ASB-007
ASB-007
AGILESWITCH PIC KIT-GATE DRIVER
FM93C46TLMT8
FM93C46TLMT8
EEPROM, 64X16, SERIAL, CMOS
RJU4352SDPE-00#J3
RJU4352SDPE-00#J3
DIODE GEN PURP 430V 20A LDPAK
RGP10GE-E3/91
RGP10GE-E3/91
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL