MSP-FET430U100B
Manufacturer
Texas Instruments
VIGOR # :
Description
TARGET BOARD/100PIN FET TOOL
Catalog
Programmers, Emulators, and Debuggers
DataSheet
MSP-FET430U100B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:Emulator
For Use With/Related Products:MSP430 100-Pin Package
Contents:Board(s), Cable(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MSP-FET430U100A
MSP-FET430U100A
KIT PROG/DEBUG MSP430F 100PIN PZ
ZGP32300200ZPR
ZGP32300200ZPR
PROGRAMMER Z8 GP ZGP323 W/USB
RN-ISP
RN-ISP
PROGRAMMER ISP INTERFACE
3.0SMCJ120ATR
3.0SMCJ120ATR
TVS DIODE 120V 193V SMC
AT25DF321A-MH-Y
AT25DF321A-MH-Y
IC FLASH 32MBIT SPI 100MHZ 8UDFN