PA8SO1-2006-3
Manufacturer
Logical Systems
VIGOR # :
Description
ADAPTER 8-SOIC TO 8-DIP
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
PA8SO1-2006-3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - SOIC
For Use With/Related Products:PIC12(L)C508A, 509A PIC12(L)CE518, 519
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PA-DSO-0803-D310-08/2
PA-DSO-0803-D310-08/2
ADAPTER 8-DIP BD W/2 SO PLUGS
ATSTK600-RC49
ATSTK600-RC49
ROUTING CARD STK600
AC164309
AC164309
MODULE SKT FOR PM3 44PLCC
RGP30D-E3/54
RGP30D-E3/54
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD