ATSTK600-RC53
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
ROUTING CARD STK600
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
ATSTK600-RC53 PDF
Type Description
Series:AVR®
Package:Box
Part Status:Active
Module/Board Type:Routing Card
For Use With/Related Products:STK600
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SA638
SA638
SOCKET ADAPTER FOR SOP44
ATSTK600-SC13
ATSTK600-SC13
STK600 SOCKET MODULE TSSOP44
ATSTK600-SC03
ATSTK600-SC03
STK600 TQFP SOCKET CARD AVR
UTP28X0.2MGY
UTP28X0.2MGY
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
HS35R1024H5P7
HS35R1024H5P7
1024 PPR, 1" BORE DIAMETER
ATSTK600-RC53
ATSTK600-RC53
ROUTING CARD STK600
FMY-1036S
FMY-1036S
DIODE GEN PURP 600V 3A TO220F-2L