AE-SC8/16UM
Manufacturer
Phyton, Inc.
VIGOR # :
Description
ADAPTER 16-DIP TO 16-SOIC
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
AE-SC8/16UM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - SOIC
For Use With/Related Products:ChipProg-40, ChipProg-48, ChipProg-481, ChipProg-G41
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PE047X03
PE047X03
UNIVERSAL SOCKET BOARD QFP-100
ATSTK600-RC29
ATSTK600-RC29
STK600 ROUTING CARD AVR
1239
SMT TEST SOCKET - TQFP-44 BREAKO
86406
WR RAT COMB 120XP 6MM
CFM-3X3BLKT
CFM-3X3BLKT
3'X3'' CONDUCTIVE FLOOR MAT KIT
AE-SC8/16UM
AE-SC8/16UM
ADAPTER 16-DIP TO 16-SOIC
PL10118NL
PL10118NL
FIXED IND 1.6UH 37A 1.8 MOHM SMD