ATSTK600-RC92
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
STK600 ROUTINGCARD RC064SAM-92
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
ATSTK600-RC92 PDF
Type Description
Series:AVR®
Package:Box
Part Status:Active
Module/Board Type:Routing Card
For Use With/Related Products:STK600
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MSP-TS430RSB40
MSP-TS430RSB40
TARGET BRD 40PIN ZIF SKT MSP430
SLG46722V-SKT
SLG46722V-SKT
SLG4SA20-20X30 WITH 50 SAMPLES
AC164349
AC164349
MODULE SKT PM3 FOR 80TQFP 12X12
HC5517BCM
HC5517BCM
RINGING SLIC FOR ISDN MODEM
ATSTK600-RC92
ATSTK600-RC92
STK600 ROUTINGCARD RC064SAM-92
SMA6F51CA
SMA6F51CA
TVS DIO 600W 51V 82.4V BI SMAF