PMEG3010EB/S500115
Description
RECTIFIER DIODE, SCHOTTKY
DataSheet
PMEG3010EB/S500115 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Diode Type:-
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):-
Current - Average Rectified (Io):-
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:-
Speed:-
Reverse Recovery Time (trr):-
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Capacitance @ Vr, F:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Operating Temperature - Junction:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HER508-F
HER508-F
DIODE HIGH EFF 1000V 5A DO-201
HS1F M2G
HS1F M2G
DIODE GEN PURP 300V 1A DO214AC
SJPL-H6VL
SJPL-H6VL
DIODE GEN PURP 600V 2A SJP
R4E180-AB09-29
R4E180-AB09-29
MOTORIZED IMPELLER
PMEG3010EB/S500115
PMEG3010EB/S500115
RECTIFIER DIODE, SCHOTTKY
CXT1000
CXT1000
RUGGED HARD CASE WITH DIY FOAM I
CABLE FFC 15POS 1.00MM 4"