SZBZX84C3V9LT1
Description
DIODE ZENER
Catalog
Diodes - Zener - Single
DataSheet
SZBZX84C3V9LT1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Zener (Nom) (Vz):-
Tolerance:-
Power - Max:-
Impedance (Max) (Zzt):-
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MMSZ4686-HE3-08
MMSZ4686-HE3-08
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
1N4968
1N4968
DIODE ZENER 27V 5W AXIAL