
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 13 V |
| Tolerance: | ±20% |
| Power - Max: | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 90 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 nA @ 10.5 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 200 mA |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-213AB, MELF |
| Supplier Device Package: | DO-213AB |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 146 |
Current price of CDLL5533 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD80
DIODE ZENER 18V 150MW EMD2
DIODE ZENER 180V 1.25W DO214AC
CAP CER 3000PF 50V X7R 0805
CAP CER 0805 1NF 10V ULTRA STABL
DIODE ZENER 13V 500MW DO213AB
MOTION CONTROL MODULE 2 PULSE