
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q101 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 9.1 V |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 550 mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 nA @ 6 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 100 mA |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-90, SOD-323F |
| Supplier Device Package: | SOD-323F |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of BZX84J-C9V1,115 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 10V 3W SMB
DIODE ZENER 200V 3W DO216AA
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
FIXED IND 0.5NH 600MA 100 MOHM
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
DIODE ZENER 9.1V 550MW SOD323F
CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL