
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 22 V |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1 W |
| Impedance (Max) (Zzt): | 23 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 16.7 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 200 mA |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AC, SMA Flat Leads |
| Supplier Device Package: | DO-214AC (SMA) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of CZRA4748-G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 10V 10MW DO213AB
DIODE ZENER 22V 500MW DO213AA
DIODE ZENER 6V 500MW DO35
SFERNICE FIXED RESISTORS
CRYSTAL 24.0000MHZ 32PF SMD
DIODE ZENER 22V 1W DO214AC
RES 24.9K OHM 1% 1/16W 0402