
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 3.9 V |
| Tolerance: | ±10% |
| Power - Max: | 2 W |
| Impedance (Max) (Zzt): | 7.5 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 25 µA @ 1 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 200 mA |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AA, SMB |
| Supplier Device Package: | SMBJ (DO-214AA) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SMBJ5915A/TR13 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 30V 800MW DO219AB
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
DIODE ZENER 39V 500MW DO35
FIXED IND 33UH 2.5A 79 MOHM SMD
DIODE ZENER 3.9V 2W SMBJ
FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN