
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 22 V |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1.3 W |
| Impedance (Max) (Zzt): | 6 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 12 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | - |
| Operating Temperature: | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-213AB, MELF |
| Supplier Device Package: | MELF DO-213AB |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ZMY22R7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 24V 2W SMB
DIODE ZENER 62V 500MW SOD123
DIODE ZENER 8.7V 500MW SOD80
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
DIODE ZENER 22V 1.3W MELF
CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
D55342K 100PPM 1206 13.8K 0.1% R