IRAMY20UP60B
Description
AC MOTOR CONTROLLER, 40A, HYBRID
Catalog
Power Driver Modules
DataSheet
IRAMY20UP60B PDF
Type Description
Series:iMOTION™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:IGBT
Configuration:3 Phase
Current:20 A
Voltage:600 V