BM63375S-VC
Description
600V IGBT INTELLIGENT POWER MODU
DataSheet
BM63375S-VC PDF
Configuration:3 Phase Inverter
Current:20 A
Voltage:600 V
Voltage - Isolation:1500Vrms
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:25-PowerDIP Module (1.327", 33.70mm)