FCAS20DN60BB
Description
AC MOTOR CONTROLLER, 30A
Catalog
Power Driver Modules
DataSheet
FCAS20DN60BB PDF
Type Description
Series:SPM®
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Type:IGBT
Configuration:2 Phase
Current:20 A
Voltage:600 V