BCR12KM-14LA#C05
Description
TRIAC, 700V, 12A
DataSheet
BCR12KM-14LA#C05 PDF
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max):-
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm):-