
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | 2 PNP (Dual) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 380mV @ 10mA, 500mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 100mA, 2V |
| Power - Max: | 1.1W |
| Frequency - Transition: | 420MHz |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Supplier Device Package: | 6-CPH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CPH6531-TL-E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS 2NPN 20V 3.5A 8MSOP
TRANS 2PNP 20V 0.03A SMINI6
TRANS 8NPN DARL 50V 0.5A 18DIP
XTAL OSC VCTCXO 12.8000MHZ
PNP SILICON TRANSISTOR
FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP