
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 2.6V |
| Frequency - Transition: | - |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | 25.5dB |
| Power - Max: | 125mW |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 55mA |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 3-XFDFN |
| Supplier Device Package: | TSLP-3-10 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 |
Current price of BFR843EL3E6327XTSA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSIST
RF TRANS NPN 10V 5.5GHZ 3MCP
RF TRANS NPN 12V 8GHZ 3MCPH
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS
RF TRANS NPN 2.6V TSLP-3-10
SELF WRAP 1/8" X 100' BLACK