
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 8V |
| Frequency - Transition: | 16GHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | 1.2dB @ 1GHz |
| Gain: | 17.5dB @ 1GHz |
| Power - Max: | 400mW |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 60 @ 50mA, 5V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 150mA |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-343F |
| Supplier Device Package: | 4-MCPH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 |
Current price of MCH4020-TL-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF TRANS NPN 10V 6GHZ SSMINI3-F1
RF TRANS NPN 25V 650MHZ SOT23
RF TRANS NPN 5V 30GHZ 4TSFP
FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
SLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
RF TRANS NPN 8V 16GHZ 4MCPH
BATTERY PACK NIMH 8.4V AAA