
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 3.5V |
| Frequency - Transition: | 25GHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | 1.1dB @ 2GHz |
| Gain: | 13.5dB |
| Power - Max: | 120mW |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 5mA, 1V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 40mA |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-343F |
| Supplier Device Package: | 4-MCPH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 |
Current price of MCH4009-TL-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSIST
RF SMALL SIGNAL TRANSISTOR
RF TRANS NPN 30V TO39
FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
RF TRANS NPN 3.5V 25GHZ 4MCPH
LED COB 3000K WARM WHT SQUARE
COLOUR CODED SLEEVE - RED