
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 22 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 47 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 68 @ 5mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | 250 MHz |
| Power - Max: | 150 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-75, SOT-416 |
| Supplier Device Package: | EMT3 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 150000 |
Current price of DTA124XETL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 50V 0.2W UMT3F
TRANS PREBIAS NPN 50V 0.8A SMINI
TRANS PREBIAS PNP 50V TO236AB
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
TRANS PREBIAS PNP 150MW EMT3
IC REG BCK BST 3.3V 2A 20QFN
FIXED IND 4.7UH 8.5A 8.8MOHM SMD