
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN - Pre-Biased + Diode |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | - |
| Resistor - Base (R1): | 22 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 22 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 56 @ 5mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | - |
| Frequency - Transition: | 250 MHz |
| Power - Max: | 200 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Supplier Device Package: | UMT3 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 150000 |
Current price of DTC124EU3T106 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 50V UMT3F
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR,
TRANS PREBIAS PNP 50V VMT3
CAP TANT POLY 330UF 3V 2917
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVDS
NPN 100MA 50V DIGITAL TRANSISTOR
PG21 MULTI CABLE PA/TPE/BE