
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 47 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 1mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 500µA, 5mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Frequency - Transition: | - |
| Power - Max: | 150 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-723 |
| Supplier Device Package: | VESM |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RN2113MFV,L3F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS PNP 125MW SSMINI3
TRANS PREBIAS PNP 50V 0.8A SMINI
TRANS PREBIAS NPN 200MW SMT3
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
TRANS PREBIAS PNP 50V 0.1A VESM
RES 5.6 OHM 1/4W 5% AXIAL
VSM1206 4K1700 TCR2 0.02% B W