
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Transistor Type: | NPN - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | - |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 100 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 80 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | - |
| Power - Max: | 125 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-89, SOT-490 |
| Supplier Device Package: | SSMini3-F3-B |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 |
Current price of DRC9115G0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 50V UMT3F
TRANS PREBIAS PNP 100MW SSSMINI3
TRANS PREBIAS PNP 0.2W UMT3F
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
TRANS PREBIAS NPN 125MW SSMINI3
FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL
M16X1.5 STR. TROUGH ENLARGED