
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | NPN - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 10 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 10 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 10mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 250µA, 5mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | 250 MHz |
| Power - Max: | 100 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-75, SOT-416 |
| Supplier Device Package: | SSM |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RN1102T5LFT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS PNP 50V SOT323
TRANS PREBIAS PNP 150MW SOT523
TRANS PREBIAS NPN 200MW UMT3
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
TRANS PREBIAS NPN 50V 0.1A SSM
PCB CONNECTOR, HEADER, 5.00MM PI
RES 100M OHM 5% 1.2W AXIAL