
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Transistor Type: | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 80 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 22 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 22 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 60 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | - |
| Power - Max: | 125 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-89, SOT-490 |
| Supplier Device Package: | SSMini3-F3-B |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DRA9A24E0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 250MW SMT3
TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT23-3
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
XTAL OSC XO 33.3200MHZ CMOS SMD
TRANS PREBIAS PNP 0.125W SSMINI3