
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Transistor Type: | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 70 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 47 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 5mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Frequency - Transition: | 200 MHz |
| Power - Max: | 250 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-101, SOT-883 |
| Supplier Device Package: | PG-TSLP-3-4 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of BCR 199L3 E6327 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS NPN 100MA 50V SC-89
TRANS PREBIAS PNP 200MW MINI3
TRANS PREBIAS NPN 125MW SSMINI3
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
TRANS PREBIAS PNP 250MW TSLP-3
CONN HDR .050" 72POS
CONN BACKSHELL 50POS 180DEG SHLD