
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2 A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 700mV @ 50mA, 1A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 100mA, 2V |
| Power - Max: | 500 mW |
| Frequency - Transition: | 150MHz |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | TO-243AA |
| Supplier Device Package: | PCP |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 2000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 |
Current price of 2SB1123S-TD-E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS NPN 160V 0.6A TO-92
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
TRANS NPN 40V 200MA SOT23
LED EASYWHT COOL WHT 5700K 2SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
TRANS PNP 50V 2A PCP
FIXED IND 56UH 100MA 5.7 OHM SMD