
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 700 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 15 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 10mA, 200mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 10mA, 2V |
| Power - Max: | 300 mW |
| Frequency - Transition: | 330MHz |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Supplier Device Package: | 3-MCP |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 |
Current price of 15C01M-TL-E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS NPN 45V 0.1A SOT323
TRANS NPN 60V 2A TO202
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
CAP CER 1200PF 63V X7R 1210
TRANS NPN 15V 700MA 3MCP
IC RF SWITCH SPDT 18GHZ
DTS20H09-98SN