RFIS40N10LE
Description
40A, 100V, 0.040OHM, N-CHANNEL,
Catalog
Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays
DataSheet
RFIS40N10LE PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
FET Type:-
FET Feature:-
Drain to Source Voltage (Vdss):-
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C:-