ALD810024SCL
Description
MOSFET QUAD SAB 10.6V 16SOIC
DataSheet
ALD810024SCL PDF
Voltage - Rated:10.6V
Current Rating (Amps):80mA
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BCV61C,215
BCV61C,215
TRANS NPN 30V 100MA DUAL SOT143B