RAPID-L240
Manufacturer
Wakefield-Vette
VIGOR # :
Description
12VDC 240MM CPU LIQUID COOLER
Catalog
Accessories
DataSheet
RAPID-L240 PDF
Type Description
Series:Rapid CPU Coolerâ„¢
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Fan
Specifications:240mm CPU Liquid Cooler