9668TREK53E
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
TREK-723 REVA0 HSPA+ W/INT ANTEN
Catalog
Accessories
DataSheet
9668TREK53E PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AIMB-B2000-15ZE
AIMB-B2000-15ZE
AIMB-B2000 CHASSIS
ADP-VD-4120-100B0
ADP-VD-4120-100B0
VFD 1BYTE REAR MOUNT
H06Z01MTAMS30010AP
H06Z01MTAMS30010AP
MOUNT BRACKET-2;AMS300 V-A1(SIDE
ABC-7-R
ABC-7-R
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
DMC2652-1
DMC2652-1
2.60 - 5.30 GHZ CIRCULATOR