FLEX-BX200-Q370-I7/25-R10
Description
2U AI MODULAR BOX PC, INTEL CORE
DataSheet
FLEX-BX200-Q370-I7/25-R10 PDF
Part Status:Active
Core Processor:Intel Core i7-8700T
Speed:2.4GHz
Number of Cores:6
Power (Watts):250W
Cooling Type:Fan
Size / Dimension:14.06" x 3.46" (357mm x 88mm)
RAM Capacity/Installed:64GB/0GB
Storage Interface:2.5" HDD/SSD, M.2, SATA III
Watchdog Timer:Yes
Operating Temperature:-20°C ~ 40°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SI-313-NQC
SI-313-NQC
SIGNAGE PLAYER WITH MBD313 W/ AM
SI-30S
SI-30S
SIGNAGE PLAYER WITH MBD301 AMD A
ISR201
ISR201
NXP I.MX6 CORTEX A9 DUAL 1GHZ, 1
6161332140F
6161332140F
LED PANEL MNT 16MM YELLOW 24VDC
CD4517BFX
CD4517BFX
DUAL STATIC SHIT REGSTR
FLEX-BX200-Q370-I7/25-R10
FLEX-BX200-Q370-I7/25-R10
R144-321-500
R144-321-500
SUSPENSION TUBE 70MM OUT 1.5M