FLEX-BX200-Q370-I5/25-R10
Description
2U AI MODULAR BOX PC, INTEL CORE
DataSheet
FLEX-BX200-Q370-I5/25-R10 PDF
Part Status:Active
Core Processor:Intel Core i5-8500T
Speed:2.1GHz, 3.7GHz
Number of Cores:6
Power (Watts):250W
Cooling Type:Fan
Size / Dimension:14.06" x 3.46" (357mm x 88mm)
RAM Capacity/Installed:64GB/0GB
Storage Interface:2.5" HDD/SSD, M.2, SATA III
Watchdog Timer:Yes
Operating Temperature:-20°C ~ 40°C