R2E220-AA40-23
Description
FAN IMP MTRZD 220X71MM 230VAC
DataSheet
R2E220-AA40-23 PDF
Type Description
Series:R2E220
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:230VAC
Size / Dimension:Round - 220mm Dia
Width:71.00mm
Air Flow:530.0 CFM (14.84m³/min)
Fan Type:Motorized Impellers
Features:-
Noise:74.0dB(A)
Power (Watts):100W