R4E225-AI01-10
Manufacturer
ebm-papst Inc.
VIGOR # :
Description
FAN IMP MTRZD 225X63MM 230VAC
Catalog
AC Fans
DataSheet
R4E225-AI01-10 PDF
Type Description
Series:R4E225
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:230VAC
Size / Dimension:Round - 225mm Dia
Width:63.00mm
Air Flow:310.0 CFM (8.68m³/min)
Static Pressure:-
Bearing Type:Ball
Fan Type:Motorized Impellers
Features:-
Noise:62.0dB(A)
Power (Watts):45.00W