G1225S12B-FSR-EM
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 120X25MM IP57 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
G1225S12B-FSR-EM PDF
Type Description
Series:G1225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:54.0 CFM (1.51m³/min)
Static Pressure:0.070 in H2O (17.4 Pa)