
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | San Cooler 92 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 58.6 CFM (1.64m³/min) |
| Static Pressure: | 0.225 in H2O (56.0 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | Locked Rotor Protection |
| Noise: | 39.0dB(A) |
| Power (Watts): | 3.6 W |
| RPM: | 3550 RPM |
| Termination: | 2 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Approval Agency: | CSA, TUV, UL |
| Weight: | 0.222 lb (100.7 g) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 |
Current price of 9A0924S402 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FAN AXIAL 40X20MM 5VDC
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
FAN 92X25MM 12VDC RBLS IP68
FIXED IND 20NH 780MA 185MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
FAN 92X25MM 24VDC
CABLE CAMERA 10M